СУПЕР АКТИВЕН ФЕВРУАРИ 2020 година МЕСЕЦ НА РЕГРУТАЦИЈА ЗА БРОДСКИ КОМПАНИИ

Објавено на 04.02.2020 во 23:57:53 часот | Македонија

Коузон работи со вработувања на најдобрите бродски компании – Celebrity and Royal Caribbean Cruises, Viking Ocean Cruises, Norwegian Cruise Line, Hapag-Lloyd Cruises, MSC Cruises и многу други.
Како македонска компанија вработуваме млади кандидати со релевантно професионално искуство и добро ниво на англиски јазик од 17 држави.

НИЕ ВИ НУДИМЕ НЕШТО НАЈДОБРО, позиции од сите оддели:
- Housekeeping
- Restaurant
- Bar
- Casino
- Photo
- Security
- Guest Services
- Medical
- Financial Operations

Кои се некои од предностите за работа на брод?
- одлична заработка
- бесплатно сместување и храна
- многу нови пријателства
- бесплатно патување по најдобрите светски туристички дестинации и откривање на нивната култура

МНОГУ интервјуа и разни настани поврзани со бродските компании веќе закажани за во месец февруари 2020 година!!! Не ја пропуштајте оваа можност!
КОУЗОН Е СЕКОГАШ ТУКА ЗА ВАС, РАБОТЕЈЌИ СО ПОЛНА ПАРЕА, ДА ГИ ОСТВАРИ ВАШИТЕ СОНИШТА!!!

Ако барате работа и сте спремни за нов предизвик, вашиот интерес е добредојден за нас и ние ве поттикнуваме да аплицирате ВЕДНАШ.

ИСПРАТЕТЕ ГО ВАШЕТО CV на англиски јазик на [email protected]

 

 

loading...

 

Македонија

Свет