ШОКАНТНО ВИДЕО: СКОПЈАНЕЦ МАЛТРЕТИРА КИНЕСКИ ТУРИСТИ ВО СКОПЈЕ, ИМ ВЕЛИ КОРОНА ВИРУС НО ГУД!

Објавено на 29.01.2020 во 21:24:37 часот | Македонија

Линк до видеото овде.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет