НОВ СКАНДАЛ НА ВМРОВЦИТЕ: Членот на ИК, Игор Николов незаконски избран за доцент на два универзитета, УКИМ и Штипски!

Објавено на 29.01.2020 во 15:58:59 часот | Македонија

Во исто време избран за доцент на два универзитета, нешто што е забрането со закон.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет