КАКОВ ЕПСКИ ПРЕСВРТ: ОД НАЈОМРАЗЕНА ЛИЧНОСТ КОН КОЈ ПЛУКАА 24/7, БОКИ 13-КА СЕГА Е ГЛАВЕН АДУТ И СЛАМКА ЗА СПАС ВО РАЦЕТЕ НА ВМРО ДПМНЕ ЗА РУШЕЊЕ НА ВЛАДАТА НА ЗАЕВ!

Објавено на 29.01.2020 во 13:16:44 часот | Македонија

 

Го плукаа го навредуваа го исмејуваа, но сега ќе го молат да каже нешто за Заеви и за Вилма Русковска и Јовески само да и наштети на владата за ВМРО ДПМНЕ да успее нешто да ќари!

 

 

loading...

 

Македонија

Свет