НОВ СКАНДАЛ НА МИЗРАХИ: Ги навредува и учи новинарите на порталот А1он како да си ја вршат работата?!?!

Објавено на 27.01.2020 во 17:24:34 часот | Македонија

Навистина на ВМРОВЦИТЕ не им иде памет, се понашаат како во Груевизмот, како во златните времиња на режимот, се закануваат на новинари и ги учат како да известуваат?!

Линк до сторијата, овде.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет