(ВИДЕО) СЕ ПОЈАВИ ВИДЕО ОД ХЕЛИКОПТЕРСКАТА НЕСРЕЌА ВО КОЈА ЗАГИНА КОБИ БРАЈАНТ И ЕДНА ОД НЕГОВИТЕ 4 ЌЕРКИ

Објавено на 26.01.2020 во 23:04:55 часот | Свет

Линк до видеото, овде.

 

 

loading...

 

Свет

Македонија