СВЕТОТ ВО ШОК: ВО ХЕЛИКОПТЕРСКА НЕСРЕЌА ЗАГИНА ПОРАНЕШНАТА НБА ЅВЕЗДА НА ЛА ЛЕЈКЕРС. КОБИ БРАЈАНТ

Објавено на 26.01.2020 во 21:10:08 часот | Свет

 

 

loading...

 

Свет

Македонија