СДСМ СО ЛЕКЦИЈА ПО ПАТРИОТИЗАМ ЗА ВМРО ДПМНЕ: 35 милиони евра државна помош за 200 компании за раст на плати и отворање на нови работни места!

Објавено на 25.01.2020 во 23:44:38 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет