(ВИДЕО) КОЈ МОЖЕШЕ ДА ПОВЕРУВА ДЕКА ОВА ЌЕ ГО ДОЧЕКАМЕ - МИЦОТАКИС: ИМАМЕ ЕДНА СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА КОЈА ИМА МАКЕДОНЦИ ПРИЗНАЕНИ ВО ДОГОВОРОТ КОИ ГОВОРАТ МАКЕДОНСКИ ЈАЗИК!

Објавено на 23.01.2020 во 19:38:58 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет