(ВИДЕО) ПОЧНА СУДЕЊЕТО ЗА ИМПИЧМЕНТ НА ТРАМП ВО СЕНАТОТ, ПРЕТСЕДАТЕЛОТ СЕ БРАНИ СО АРМИЈА АДВОКАТИ, ГО ОБВИНУВААТ АРМИЈА СЕНАТОРИ И КОНГРЕСМЕНИ ОД ДЕМОКРАТИТЕ!

Објавено на 21.01.2020 во 23:10:13 часот | Свет

 

 

loading...

 

Свет

Македонија