(ВИДЕО) ВО МОМЕНТОВ САМО МИТКО ЈАНЧЕВ Е ПОЛИТИЧАР СО ПОГОЛЕМА ХАРИЗМА ОД ЗОРАН ЗАЕВ

Објавено на 21.01.2020 во 15:11:46 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет