(ВИДЕО) Граѓанскиот активист, хуманитарец и член на СДСМ, Јасмин Реџепи ќе го тужи Златев за лажното обвинување за тероризам

Објавено на 21.01.2020 во 12:09:57 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет