НУКЛЕАРНА БОМБА НА ТЕЛМА - ЦРН ДЕН ЗА МАФИЈАТА И ВМРО ДПМНЕ: 19 ИСТРАГИ НА СЈО ЗА КРИМИНАЛ ОД 1 МИЛИЈАРДА ЕВРА ДОДЕЛЕНИ ПАК НА ОБВИНИТЕЛИ ОД СЈО НО ВО РАМКИТЕ НА ОЈО!

Објавено на 19.01.2020 во 19:48:52 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет