МФ Ангеловска: Платите и пензиите ќе бидат исплатени на време, граѓаните се обезбедени, државните финансии се стабилни

Објавено на 18.01.2020 во 12:50:56 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет