(ВИДЕО) ВМРОВЦИТЕ СО НОВА ТЕХНИКА ВО ТВ ДЕБАТИТЕ: НЕ МУ ДАВАЈ НА ПРЕСТАВНИКОТ НА СДСМ ДА ЗБОРИ АКО ТРЕБА МАВАЈ ГО СО ПЕНКАЛА!

Објавено на 17.01.2020 во 15:56:19 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет