(ВИДЕО) ТАРАВАРИ: Откако ни се раскина коалицијата, Заев нема стапнато во Гостивар и тоа му е голема грешка

Објавено на 17.01.2020 во 15:44:56 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет