ФРЧКОВСКИ: Саше немој да не брукаш со вакви бљувотини од текстови за Медена Земја

Објавено на 17.01.2020 во 11:37:34 часот | Македонија

- Саше бе дете немој да не брукаш сите што те симпатишеме и подржуваме со вакви бљувотини од текстови за Медена Земја, па тоа е уметност а не пропаганда, не можеш уметноста да ја сведеш на ЕПП спот за инвестиција во некоја земја, тоа е небулоза бе Кратовац!

Фрчко национале со смс порака му ја расплака мајката на уредникот на Мактел.мк. На Мактел.мк имаме уредувачка политика, се што ќе каже Фрчко, тоа е на ниво на УСТАВ, така што, мора да се објави и да се ќути.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет