ТАЊЕТО ЛАЖЕ НАРОД СО НИКОГАШ СЕВЕРНА, АМА ЛАПА ПАРИЧКИ СО СЕВЕРНА!

Објавено на 16.01.2020 во 23:08:20 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет