СПАСОВСКИ: Европската Комисија е наш прв, искрен и чесен сојузник во нашите настојувања за приближување кон ЕУ. Му се заблагодарувам на еврокомесарот Вархеји за јавната поддршка на Северна Македонија

Објавено на 16.01.2020 во 21:27:55 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет