ЕЛ ЧЕКА НА ИНТЕРНЕТ ОБЈАВИ ПОРНО ФОТКИ СО ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА САРАЈ, БЛЕРИМ БЕЏЕТИ!

Објавено на 16.01.2020 во 20:40:28 часот | Македонија

Ел Чека продолжува да бие битка со ДУИ, овој пат објави порно фотки на кои наводно е сликан градоначалникот на Сарај, Блерим Беџегти.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет