БРАВО СДСМ, ВАКВИ ВЕ САКАМЕ: Месечен надоместок за уште 1.000 стечајци до пензионирање, за две и пол години решивме вкупно 12.000 стечајни работници

Објавено на 15.01.2020 во 10:31:26 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет