(ВИДЕО) МИЦОТАКИС НЕМАШЕ СРЕЌА: Дента кога ја посети Белата Куќа и имаше средба со Трамп, започна војната меѓу САД и ИРАН

Објавено на 08.01.2020 во 02:21:49 часот | Свет

 

 

loading...

 

Свет

Македонија