ГАГОВСКИ: Ова со техничката влада е супер можност да се потсетиме на власта на ВМРО ДПМНЕ - скандали, лажни вести и невидена глупоќа!

Објавено на 05.01.2020 во 23:20:37 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет