ГРАД СКОПЈЕ: СО ВЕЛОСИПЕДСКИ ПАТЕКИ СE ПОВРЗУВААТ МАЏАРИ И ЧЕНТО СО ОСТАТОКОТ ОД ГРАДОТ

Објавено на 05.01.2020 во 16:25:18 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет