(ВИДЕО) НЕМА ДА ВИ СЕ ВЕРУВА НА УШИТЕ И ОЧИТЕ: ВМРО ДПМНЕ САКА ДА СЕ ВРАТИ НА ВЛАСТ БРАНЕЈЌИ ГО ГРУЕВИЗМОТ, ОВАА ВЛАСТ НА ЗАЕВ БИЛА МНОГУ ПОЛОША ОД ТАА НА ГРУЕВСКИ?!?!

Објавено на 03.01.2020 во 17:14:08 часот | Македонија

 * реклами  ----------------------------------------------------------------------------------
  
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

* реклами  -----------------------------------------------------------------------------------------

    
-------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

loading...

 

Македонија

Свет