(ВИДЕО) СПАСОВСКИ: Зборувам течно Ромски јазик, омилен спортист ми е Кире Лазаров, омилен момент во денот ми е појадок со моите две ќерки

Објавено на 03.01.2020 во 10:49:07 часот | Македонија

* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

loading...

 

Македонија

Свет