Премиерот Заев за „Слободна ТВ“: Заканите за укинување на Договорот од Преспа се закани и за иднината на земјата

Објавено на 03.01.2020 во 10:23:18 часот | Македонија

* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

loading...

 

Македонија

Свет