(ВИДЕО) Клиника ,,Жан Митрев,, – од 2016 до денес, 230 илјади прегледи и 10.500 операции

Објавено на 26.12.2019 во 23:30:04 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет