(ВИДЕО) ЗАЕВ ГИ УБИ ВМРОВЦИТЕ: Не се нервирајте за анкетите, допрва ќе ве газиме на рејтинзите, навикнете се, јас сакам да бидете вие добра партија, учете од нас како треба, има време ќе дојде пак вашето време некогаш ако се потрудите да се реформирате!

Објавено на 26.12.2019 во 23:22:31 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет