(ВИДЕО) ЗАЕВ ГИ ИЗВАДИ ВМРОВЦИТЕ ОД ТАКТ: Качуваме плати, враќаме пари кај граѓаните, држиме лекции по економија!

Објавено на 26.12.2019 во 23:09:34 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет