(ВИДЕО) ШИЛЕГОВ: Планот е јавниот превоз да го направам ефтин, квалитетен, удобен, брз, еколошки со што луѓето ќе ги остават колите дома и ќе се возат со ЈСП!

Објавено на 26.12.2019 во 22:06:09 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет