ЗАЕВ ЈА ИЗРАДУВА НАЦИЈАТА: На седницата за пратенички прашања објави бришење на каматите на долгови на граѓаните кон јавните и државни претпријатија: Апелирам Парламентот да ги усвои законите

Објавено на 26.12.2019 во 20:32:29 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет