ГРАДОНАЧАЛНИКОТ НА ГАЗИ БАБА, БОРЧЕ ГЕОРГИЕВСКИ ДОДЕЛИ ПАКЕТИ СО НАМИРНИЦИ И ДЕТСКИ ПАКЕТЧИЊА НА СИРОМАШНИТЕ СЕМЕЈСТВА ВО ОПШТИНАТА

Објавено на 25.12.2019 во 23:22:34 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет