(ВИДЕО) Премиерот Заев во телевизиско интервју: Очекувам нов чист мандат и продолжување на трансформациите на нашата држава, меѓународно интегрирана и со економски придобивки за граѓаните

Објавено на 25.12.2019 во 20:47:45 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет