(ВИДЕО) Премиерот Заев: Изградбата на нов Оддел за крим-техника и форензички лаборатории придонесува за поголема ефикасност и ефективност на правосудството

Објавено на 25.12.2019 во 20:30:06 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет