БОМБА НА ТАРАВАРИ: На 12-ти април ДУИ конечно ќе изгуби, Али АХмети ќе замине во пензија и тоа за Албанците ќе биде како по втор пат да се ослободат од Енвер Хоџа!

Објавено на 25.12.2019 во 10:20:10 часот | Македонија

- На 12-ти април конечно Албанците ќе се ослободат од Али Ахмети тоа за нас ќе биде како да сме се ослободиле по втор пат од Енвер Хоџа! Од 2002-ра ние Албанците сме со Али Ахмети и време е да го пратиме во пензија!

Арбен Таравари распали во Алфа.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет