Шок pонуда од Аурора: БАЛИ - 7дена од 225€!

Објавено на 19.12.2019 во 14:14:34 часот | Македонија

⚠️ Шок Понуда БАЛИ - 7дена од 225€ ⚠️
Остров на богови, свети храмови, уникатна традиција, тропски убавини, забава ... волшепство кое маѓепсува и инспирира.
Индивидуални пакет аранжмани до 30.06.2020:
➡️ 7 ноќи ... од 225 €
➡️ 9 ноќи ... од 285 €
Цените вклучуваат:
✔️ Сместување на база ноќевања со појадок во хотел 3*
✔️ Трансфери аеродром-хотел-аеродром
✔️ ТРИ Екскурзии на Бали со водич
✔️ Локална 24ч асистенција.
#BaliMagic
Повеќе од 20 години Аурора ви овозможува да го посетите и почувствувате на комплетен начин.
*** можност за многу други комбинации на престој со различен број на ноќевања како и избор на хотели од сите категории ***
Побарајте ја вашата понуда:
☎️ + 389 2 / 3201 213 & 3201 214 (Центар)
☎️ + 389 2 2464 440 & 2463 838 (Аеродром)
📩 [email protected]

 

 

loading...

 

Македонија

Свет