(ВИДЕО) БОМБА НА ШИЛЕГОВ, ГИ ИЗНЕНАДИ ПРИСУТНИТЕ: ВЕДНАШ ПО НОВА ГОДИНА СТАРТУВАМЕ СО ИЗГРАДБАТА НА НОВА УНИВЕРЗАЛНА САЛА!!!

Објавено на 15.12.2019 во 19:44:53 часот | Македонија

* реклами  ----------------------------------------------------------------------------------

   

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

 * реклами  ----------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Веднаш по нова година со пари кои ги обезбедивме заедно со владата, започнуваме со изградна на нова Универзална Сала во Скопје!

Петре Шилегов ги изненади присутните во салата Борис Трајковски.

 

 

* реклами:

loading...

 

Македонија

Свет