(ВИДЕО) Додека трае процедурата за импичмент на Трамп во конгресот, неговите фанови се закануваат дека ќе има граѓанска војна ако тој биде сменет од позицијата

Објавено на 12.12.2019 во 13:29:13 часот | Свет

* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------

  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

* Реклами  ---------------------------------------------------------------------------------

  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

loading...

 

Свет

Македонија