(ФОТО ГАЛЕРИЈА) БОРЧЕ ГЕОРГИЕВСКИ: Заедно со мојот тим посветено работиме за да направиме развиена и модерна општина. Гази Баба две години оди кон подобро, ниту една блокада, ниту мене и мојот тим нема да не запре

Објавено на 11.12.2019 во 14:40:24 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет