ПУЦКО ПЕТРОЛ ЈА ШИРИ ИМПЕРИЈАТА - ЦЕЛА ДУИ ПРИСУСТВУВАШЕ НА ОТВОРАЊЕТО: Реализирана нова инвестиција од пет милиони евра во Автокоманда, се отвараат нови 70 работни места

Објавено на 11.12.2019 во 14:25:56 часот | Македонија

 

 

loading...

 

Македонија

Свет