ШОКАНТНО: КАМЧЕВ БАРАЛ СРЕДБА СО ВИЦЕ ЗАЕВ ЗА НОВАТА ВЛАСТ ДА НЕ ГО ЧЕПКА!

Објавено на 07.12.2019 во 15:39:16 часот | Македонија

* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------
  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

* Реклами  ---------------------------------------------------------------------------------

  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Во снимките кои се појавија денеска на интернет, Камчев бара средба со Вице Заев за да се договореле да не биде чепкан од обвинителство и судство:

Имаш ли некое влијани или не кај нив? Викни утре да се видиме и да се разбереме со Вице. Ќе крварат и они и ние.

* Реклами  ---------------------------------------------------------------------------------

    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ќе пуштам од Бугарија како Ким Јонг..Па тепајте се во Македонија. И ќе иде се у п…у матер. И ќе дојде Мицкоски. И шо праиме после? Треба крв до колена? Не се научија дека 30 години најпаметни Љупчо и Бранко испаднаа и после седнаа се договорија, така беше?

 

 

loading...

 

Македонија

Свет