ШОКАНТНО ПРИЗНАНИЕ НА КАМЧЕВ: ИМ ПЛАТИВ НА ЉУБЧО И БРАНКО ЗА ДА НЕ МЕ ЧЕПКААТ КОГА БЕА ПРЕМИЕРИ!

Објавено на 07.12.2019 во 15:19:43 часот | Македонија

Во снимката која се појави на интернет, Орце се фали дека се договорил со Љубчо и Бранко за да не го чепкаат?!?!

"Ќе пуштам од Бугарија како Ким Јонг..Па тепајте се во Македонија. И ќе иде се у п…у матер. И ќе дојде Мицкоски. И шо праиме после? Треба крв до колена?

Не се научија дека 30 години најпаметни Љупчо и Бранко испаднаа и после седнаа се договорија, така беше?"

 

 

loading...

 

Македонија

Свет