Е ЗА ОВА СЕ БОРЕВМЕ, АЈ ПА У ИДРИЗОВО ВАКА ВО МЕНЗАТА: КАМЧЕВ И МИЈАЛКОВ СЕ РАЗМИНАА ВО СУД

Објавено на 06.12.2019 во 14:40:28 часот | Македонија

* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------
  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

* Реклами  ---------------------------------------------------------------------------------

  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Двајцата најголеми битанги во земјава изминативе 12 години денеска се разминуваат во судници. Ај па ако даде бог и во затворите Шутка и Идризово.

До скоро овие вака се разминуваа:

 

* Реклами  ---------------------------------------------------------------------------------

    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

loading...

 

Македонија

Свет