(ВИДЕО) Еве како изгледа најубавата улица во Америка за време на новогодишните празници: Пета авенија во Њујорк, сите светски модни марки имаат бутици на оваа улица

Објавено на 30.11.2019 во 11:20:11 часот | Свет

* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------
  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

* Реклами  ---------------------------------------------------------------------------------

  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

* реклами:

loading...

 

Свет

Македонија