(ВИДЕО) ЕМОЦИИТЕ ГО СОВЛАДАА: Еди Рама прекина интервју затоа што се расплака кога го прашаа за смртта на снашката

Објавено на 28.11.2019 во 15:51:48 часот | Македонија

* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------
  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

* Реклами  ---------------------------------------------------------------------------------

  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Цел пола саат албанскиот премиер говореше за ситуацијата по земјотресот, но кога новинарот го праша за починатата снашка за најстариот син, Еди Рама се расплака и го прекина интервјуто...

 

 

loading...

 

Македонија

Свет