БОМБА НА ЉУБЧО ГЕОРГИЕВСКИ: Кога бев премиер, брачниот пар судии Михајло и Филимена Маневски ми бараа пари да однесат фирми фиктивно во стечај?!?!

Објавено на 21.11.2019 во 23:04:38 часот | Македонија

* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------
  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

* Реклами  ---------------------------------------------------------------------------------

  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

- Брачниот пар Михајло и Филимена дрмаа со судството во ерата на Груевски, а во мое време кога бев премиер токму тие од позиција на судии ми бараа пари за да однесат фирми вештачки во стечај, па сега видете вие какви кадри раководат со нашето судство!

Љубчо Георгиевски на ТВ 24.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет