(ВИДЕО) ТРЕТ ДЕН ОД СОСЛУШУВАЊЕТО ЗА ИМПИЧМЕНТ НА ТРАМП: ОВОЈ ПАТ СЕ ЧИНИ ДЕКА ПОРТОКАЛОВИОТ ОРАНГУТАН Е ГОТОВ, МУ НЕМА СПАС, ЖИВ Е ФАТЕН СО СВЕДОЦИ СО СВЕ, ОВОЈ ПАТ ДЕМОКРАТИТЕ ЌЕ ГО ДОКРАЈЧАТ!

Објавено на 20.11.2019 во 22:34:22 часот | Свет

* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------
  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

* Реклами  ---------------------------------------------------------------------------------

  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 Целото сослушување на клучниот сведок, амбасадорот на САД во ЕУ, Гордон Сондланд:

 

* Реклами  ---------------------------------------------------------------------------------

    
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Заклучокот на шефот на комисијата, Адам Шиф:

 

 

loading...

 

Свет

Македонија