(ВИДЕО) БОМБА НА ТЕЛМА: Алексовски од ФРОДЕМ во Топ Тема кажа дека лобирал за избор на судии по директива од ВМРО-ДПМНЕ

Објавено на 18.11.2019 во 23:41:56 часот | Македонија

* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------
  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

* Реклами  ---------------------------------------------------------------------------------

  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Љупчо Алексовски од ФРОДЕМ, претходно член на ВМРО-ДПМНЕ, во вечерашната Топ Тема призна дека по партиска наредба лобирал за избор на судии.

 

 

loading...

 

Македонија

Свет