НЕМА ДА ВИ СЕ ВЕРУВА - ДОБРО ШТО СТАНА СО ОВОЈ ЧОВЕК: Геро напиша колумна со која ги брани уставните судии кои се обидуваат да ги спасат Груевци од затвор!!!

Објавено на 18.11.2019 во 22:04:57 часот | Македонија

* Реклами ----------------------------------------------------------------------------------------

  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

* Реклами  ---------------------------------------------------------------------------------

  
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Геро напиша колумна со која ги брани судиите од уставен суд кои се обидоа да ги спасат Груевци од затвор па покренаа иницијатива за намалување казната затвор за злоделото злоупотреба на службена положба со што овие дела ќе застарат многу брзо и Груевци кои се сега обвинети од СЈО ќе се спасат сите комплет!

Не само што ги брани уставните судии кои се 4 на број, Геро фати да плука по сите медиуми, како Фокус, СДК и многу други дека биле дел од пропагандата на Заев со тоа што се спротиставиле на овој обид на уставен суд?!?!?!

Бреееј што стана со човеков, бре бре бре... Кој само можеше да верува дека Геро ќе биде поголем КУРТОН од еден Латас, Миленко и остала багра режимска мафијашка?!?!?!?!

 

 

loading...

 

Македонија

Свет